Zapowiedź rekolekcji ORAM XX - Temat: „Od Słowa do świadectwa” - medytacje ze św. Janem Ewangelistą

W ramach rekolekcji Centralnej Diakonii Modlitwy zapraszamy w tym roku na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Modlitwy wprowadzającą w medytację Prologu Ewangelii św. Jana. Takie tematy Janowej Ewangelii jak: Słowo, Ciało, Chwała, Życie, Światło oraz ich antytezy i karykatury, które proponuje nam świat - wszystkie je będziemy zgłębiać na modlitwie. Poznanie i przyjęcie medytowanego Słowa ma nas prowadzić do stawania się Jego świadkami w świecie.

ORAM XX odbędzie się w dniach od 8 do 14 sierpnia 2022 roku w Ośrodku Rekolekcyjnym Braci Mniejszych Kapucynów w Skomielnej Czarnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką: młodzież, dorosłych, małżeństwa Domowego Kościoła. Rekolekcje poprowadzą, jak co roku, br. Waldemar Korba OFMCap, br. Tomasz Duszyc OFMCap i Elżbieta Kozyra.

Zgłoszenia i dodatkowe pytania prosimy kierować do p. Elżbiety Kozyry na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600001191.

Kontakt