Strona głównaAktualnościArchiwumRegulaminMateriały listyOdnośniki www


Witamy na stronie listy dyskusyjnej Liturgicus

Opis listy

Ponieważ nie wszyscy mają doświadczenie z listami dyskusyjnymi - wyjaśniamy krótko. Zasada jest taka, że każdy list wysłany na adres listy dociera do wszystkich osób zapisanych na listę. Każdy z członków listy. Może też odpowiedzieć na ten list i ta odpowiedź znowu dotrze do wszystkich. Jak widać możemy więc mieć namiastkę prawdziwej rozmowy, nieco rozciągniętej w czasie... Trzeba jednak pilnować, aby maile miały wpisany "_temat_odpowiedni_do_zawartości_", a w sprawach zdecydowanie prywatnych pisać na prywatne adresy.
Jeżeli chodzi o informacje o wirusach - sprawdzamy najpierw na stronach www.mks.com.pl
Jeżeli kogoś interesują szczegółowe zagadnienia związane z tzw. "netykietą", zapraszamy na stronę: http://www.oaza.org.pl/INE98/html/t699773.htm#AEN813

Lista ma swoją stronkę z materiałami do dyskusji:
http://www.oaza.org.pl/liturgicus/materialy

Szczęść Boże!

W związku z tym, że nie sposób opisać w krótkich e-mailach wszystkich kwestii, o których warto dyskutować na liście "Liturgicus" powstała strona WWW z materiałami dla uczestników tej listy. "Pierwszej pomocy" udzieliliśmy Krzysztofowi Jankowiakowi przy okazji polemiki zamieszczonej w miesięczniku "Więź"
Forma prezentowanych materiałów została poprawiona w stosunku do pierwowzoru, ale nadal aktualny jest apel o propozycje zmian i usprawnień aranżacji tej strony.

Z Bogiem!

Wojciech Kosmowski, kosmowsk@mp.pl


Strona główna

Opracowanie © 2003-2023 Beczka.net