Drukuj

life b newSłuchając słów Papieża Franciszka, wypowiedzianych w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, miejmy odwagę i zdecydujmy się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą nam chodzić po drogach, o jakich nam się nigdy nie śniło, ani nawet o jakich nie pomyśleliśmy. Może właśnie Was Jezus powołuje do służby na rzecz obrony życia (od poczęcia do naturalnej śmierci) oraz rodziny.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń młodzież/dorosłych, którzy przeżyli III stopień Oazy Nowego Życia oraz małżeństwa, które przeżyły I stopień Oazy Rodzin . ZAPISY ZAKOŃCZONE

Ks. Piotr Róż oraz Małgorzata i Artur Berłowscy

W czasie rekolekcji poruszymy szereg interesujących i aktualnych tematów dotyczących samoakceptacji, różnic psychicznych między kobietą i mężczyzną, seksualności, obrony życia, więzi rodzinnych, czystości, problemu homoseksualizmu, a także wiele innych.

Rekolekcje odbędą się w dn. 11–20 sierpnia 2017 r. - trwają 10 dni i wymagają tylko 4 dni urlopu. Mimo to będzie dużo czasu na odnowę duchową i zawiązanie wspólnoty.

Rekolekcje odbędą się w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu k/ Jasła.

Więcej informacji o miejscu rekolekcji na stronie: http://centrum.saletyni.pl/

Dom rekolekcyjny jest na terenie pięknego Sanktuarium Matki Bożej z La Salette. W domu rekolekcyjnym znajduje się kaplica, sala konferencyjna, bawialnia dla dzieci, przytulna kawiarenka oraz winda. Wokół jest dużo miejsca do spacerowania, biegania, grania w piłkę, a okolica jest przepiękna. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem.

W pobliżu Dębowca znajdują się:

   - Skansen Karpacka Troja - http://www.karpackatroja.pl/ - odkryto tu najstarsze osady obronne z dotąd znanych w Polsce i stwierdzono pierwsze ślady oddziaływania cywilizacji anatolijsko-bałkańskiej na tereny ziem polskich. Jest to też jedno z najstarszych i najlepiej zachowanych grodzisk słowiańskich (770-1031 r.n.e.) zajmujące prawie 3,5 ha powierzchni;

   - Beskid Niski z Magurskim Parkiem Narodowym - http://www.magurskipn.pl/index.php - doskonałe miejsce do spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych, w miejscowości Folusz (niedaleko Dębowca) jest ścieżka dydaktyczna, łowisko pstrąga – warto odwiedzić;

   - Sanktuarium i Pustelnia św. Jana z Dukli - http://www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/obiekty&ID=377

   - Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu -  http://www.sanktuariumtarnowiec.parafia.info.pl/

Na terenie Sanktuarium znajduje się Kalwaria Dzieci Nienarodzonych w Tarnowcu upamiętniająca dzieci zabite w wyniku aborcji.

Koszt rekolekcji dla osoby dorosłej: 630 zł

- dziecko w wieku 7-15 lat – 350 zł

- dziecko w wieku 4-6 lat – 300 zł

- dziecko w wieku 0-3 lat – GRATIS

 

przycisk strzalka1Lista rezerwowa zgłoszenia na ORDŻ dla małżeństw

lub

       przycisk strzalkaWypełnij formularz zgłoszenia na ORDŻ dla uczestnika 

Dodatkowe informacje:

Małgorzata i Artur Berłowscy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 698-435-233

From Address: